مکان های تفریحی شهر اصفهان

تله سیژ ناژوان اصفهان

 ايستگاه اول تله­ سيژ در ابتداي جاده الفت واقع در ابتداي ورودي پارك ناژوان و ايستگاه دوم جنب باغ پرندگان ناژوان در قسمت جنوب رودخانه قرار دارد و امكانات رفاهي در هر دو ايستگاه جهت استفاده شهروندان فراهم گرديده است.

 

بیشتر بخوانید

باغ گلها اصفهان

باغ گل‌های اصفهان در حاشیه جنوب شرقی میدان بزرگمهر و مجاور رودخانه زاینده رود تأسیس گردیده که شامل باغ صخره ای، باغ ایرانی، باغ گیاهان دارویی، باغ رز، آب نماها، برکه، آمفی تئاتر روباز، مجموعه پرچین، طرح گل فرشی ایرانی و… است.

 

بیشتر بخوانید

باغ خزندگان اصفهان

امکان تماشای خزندگان زنده را از سراسر دنیا به شما می دهد.

در پارک جنگلی ناژوان قرار گرفته و این مجموعه فرصت های خوبی برای تفریح و گشت و گذار در اطراف خود دارد مثل باغ پرندگان، باغ پروانه‌ها، باغ خزندگان، آکواریوم و دلفیناریوم، مسیرهای دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی، پل‌های پیاده‌روی متعدد، تله‌سیژ، امکانات قایق‌رانی و…

 

بیشتر بخوانید

باغ پرندگان اصفهان

جاذبه ای که از دهه 70 خورشیدی در این شهر جا خوش کرده و سالانه گردشگران بسیاری را میزبانی می کند. در لا به لای گشت های تاریخی می توان فرصتی را برای بازدید از این باغ در نظر گرفت و مدتی را از هیاهوی شهر دور شد. این باغ زیبا امکان تماشای گونه های مختلف پرندگان را برای تان فراهم می کند و آرامشی وصف نشدنی را به شما هدیه می دهد.

 

بیشتر بخوانید

کوه صفه- بام اصفهان

صفه یا صخره ، منطقه‌ای کوهستانی است که حالا به یکی از مناطق گردشی اصفهان تبدیل شده . از بالای این منطقه به همه شهر اشراف خواهید داشت و البته با وجود امکانات متعدد تفریحی، محل مناسبی برای تفریح و گذران وقت در شهر خواهد بود.پارک،بوفه خوراکی،تله‌کابین و … از امکانات این پارک است.

 

بیشتر بخوانید

آکواریوم اصفهان-اولین تونل آکواریوم ایران

آکواریوم اصفهان، اولین تونل آکواریوم ایران است.

این آکواریوم موجودات آبزی بسیاری را در خود جای داده که تماشای آنها تجربه ای شگفت انگیز را برای تان رقم می زند.

در سفر به اصفهان، در کنار بازدید از بناهای تاریخی بسیار، می توانید تجربه ای متفاوت را برای خود رقم بزنید.

قرارگیری این آکواریوم در پارک ناژوان باعث می شود تا بتوانید از فضای پارک نیز لذت برده و از امکانات آن استفاده کنید.

مجاورت آکواریوم اصفهان با باغ خزندگان به شما این فرصت را می دهد تا در یک روز از دو جاذبه متفاوت این شهر بازدید داشته باشید.

بیشتر بخوانید

پارک آبی کودکان

این پارك در جنوب جاده ساحلی ناژوان واقع شده است. مساحت کلی این مجموعه بازی حدوداً ۲۵۰۰ مترمربع شامل یک استخر با عمق متوسط ۴۰ سانتیمتر در مرکزیت این مجموعه و ۹۰ المان بازی از جمله رینگ آبی مه­پاش، قورباغه آبی، چتر آب و سطل آبی نامتعادل و … می­باشد . جهت بالا بردن ضریب ایمنی کودکان از کف­پوش ایمنی و استاندارد استفاده شده است. این پارک آبی با یک مجموعه رختکن و یک دستگاه تریا و یک واحد بلیط­فروشی تجهیز شده است و فضای کاملاً دلنشین و مهیجی برای فرزندان و خانواده­های آنان دارد .

بیشتر بخوانید